Banka Hesap Numaralarımız

0 505 868 76 65

bilgi@webpaketal.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Özel Proje Web Tasarlama

Özel Proje Web Tasarlama

Web sayfası düşünüyorsunuz ama farklı ve bambaşka bir alt yapı ile projelendirmek istiyorsunuz. İşte o anda devreye biz giriyoruz. Mühendislerimiz sizleri  dinliyor. Sonra yapılabilecekler ve iyileştirmeler konuşuluyor. Dünyadaki varsa örnekler incelenip eksikleri ve eklemeleri oluşturuluyor. Çalışma için öncelikle başlangıç ve bitiş süresi belirleniyor. Sonraki kısımda bitiş süresi ile beraber sizlerin çizelgediği site yayına alınıyor. Harika bir projenizi hayata geçirmiş oluyoruz.  

Firma rehberi projemiz ile Tüm Türkiye'deki il ilçe dahil olma üzere hertürlü sektörün kayıt edilebileceği ve bilgilerinin detaylı şekilde eklenebileceği bir sitedir. Harita üzerinde gösterime sahiptir. Üyeler için paket oluşturulabilir. Sms ve maille onaylama sağlanabilir. Eleman ilanı girlebilir. Emlak satış ve araç satışı gerçekleştirilebilir. Şehirlerin aktif mekanlaraı açık eczaneler gibi bir çok değişiklik sunulabilir. Harika bir çalışmadır.

Nakliyat rehberi projemiz sayesinde nakliye arayan ve yük taşıtmak istenen sektördeki ilgili her kuruluş ve birey eklenebilmekte. Nakliye arayabilmekte. Yükü varsa verebilmekte. Fiyat verebilmekte. Arzu ederse pazarlık edebilmekte. Harita üzerinde gösterimi mevcut. Ve daha bir çok özellik.

Turizm ve tatil projemiz ile turizm acentaları ve rehberler için harika bir çalışma. Fiyatlandırma sms desteği bülten oluşturma bölsgesel arama mevcut..

Demo kullanmak için projelerimizin üzerini tıklayabilirsiniz. Detaylı bilgi için proje danışmanlarımızla görüşebilirsiniz. 0 850 520 06 99 Dahili: 104

                                                                                                                                    

                                       

Bizi Arayın 0 505 868 76 65

Bizi Arayın 0 505 868 76 65

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark İkitelli OSB Yıldız Teknopark binası kat:1 No:112 Başakşehir/İSTANBUL
0 505 868 76 65
bilgi@webpaketal.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Webpaketal I SEO I Webmaster

Copyright © 2000-2019 webpaketal.com, Her hakkı saklıdır. Webpaketal Basel Teknoloji Markasıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ