Banka Hesap Numaralarımız

0 850 520 06 99

bilgi@webpaketal.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

   2001 Yılından bilişim sektörüne 3 arkada ile başladık. Web site tasarımı ile Her birimizin hayalleri internet üzerinde gezginlere yenilikler açmaktı. Şimdi ekibimize bir çok arkadaş daha katıldı. Hepimiz işimizi severek yapıyoruz. Çünki biz internetin harika çocuklarıyız. Web sayfasını sadece bir çalışma olarak ele almıyoruz. En iyi web sayfalarını hayata geçiriyoruz. Seo çalışmaları ile web sayfalarınızı ilk sıralarda çıkmasını ve yerini korumayı sağlıyoruz. Sizlerin web sayfasının tüm Seo ve yapımını üstleniyoruz. Farklıyız her fırsatta dile getiriyoruz. Farklılık ilk başta korkutsa da Web sayfası çalışmalarında harika sonuçlar almamızı sağlıyor. Önceliğimiz Web site tasarımı yaparken sizleri dinlemek, sonra istediklerinizi web sayfanıza yansıtmak. Biz sizlere daha iyi web sayfaları yapmak için burdayız.

   ÖZEL PROJE WEB SAYFASI

 

   Bugüne kadar görmediğiniz tarzda bir web sayfası tasarlamak istiyorsunuz. Hatta kafanızda projenin uygulanabilir olup olmadığından bile şüpheniz var. İşte biz burada devreye giriyoruz. Sizin için ister bir portal, isterseniz bayilik ağı, dilerseniz  canlı yayın yapan bir televizyon, radyo, dilerseniz kuzey kutbundan canlı kamera görüntüsü ile bir hayvanın takibi veya  projeniz için düşündüğünüz bütçeyi elde edebilecekfinansman destekçisi arayan  web sayfasını tasarlar yayına alırız. WebTasarımı yaparken Desteğimizi başarana kadar sürdürürüz. Özel web sayfası projelerinde farklı kişilerle çalışır, dünyanın bir çok ülkesinde bilişimci arkadaşlarımız ile görüş alış verişi yapar, bu bilgileri güvende tutarız. İnanılmaz farklı projeler dinledik çok şaşırdık ama inandık ve hayata geçirdik. Proje fiyatlandırmalarını müşterilere anlayacağı şekilde izah ettik, hak verdiklerinde el sıkıştık. Ortaya harika işler çıktı. Özel anlaşmalar gereği bir çok projemizin altındaki imzamızı açıklayamadık. Ama yaptığımızı bile bilmek bize gurur verdi. Dünyanın dört bir yanında web sayfası projelerinde bulunmak grurumuzu okşadı, tabi aynı zamanda cebimizede yaradı. Daha farklı projelerde sizlerle masaya oturacağımızı bilmek bile bizi heyecanlandırdı. Herzaman masada oturmadık. Bir projemizde projenin yerinde fotograf ve görüntü kaydı için 3 gün çadırda kaldık. Önce yadırgadık ama sonra çok sevdik. Ekibimiz farklı ve sizleri bekliyor. Harika projelerde buluşmak üzere.

vision

MİSYONUMUZ

Bulunduğumuz sektörde en iyisi olmak değil, farklılıklarımızla karşınızda olmaktan mutlu duyuyoruz. Web sayfası ve Web Seo çalışmalarında bilgimizi sizlerle paylaşmakla kalmıyoruz, sizleri dünyadaki rakiplerinizi nasıl geçeceğinizi planlıyoruz.

vision

VİZYONUMUZ

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz sektörde lider konuma yükselmek. WEB SEO,WEB SAYFASI

DEVAMI

 Webpaketal.com ailesi olarak harika web sayfaları dizayn ediyoruz. Farklı olmayı seviyoruz. Yapılmış birçok çalışmayı bilyoruz onları taklit etmek yerine web sayfası yapımında yeniliklere açık bir bakışla sizlerin düşüncelerini web sayfanıza yanıstıyoruz. Webpaketal tüm Türkiye'de çalışmalarına hızla devam ediyor. Kendimizi devamlı yeniliyoruz. Yenilikleri sizlerle paylaşıyoruz. Siz enerjinizi sadece kendi işinize veriyorsunuz.  Sizleri dünyaya sizi görmesini istediğiniz gözle açıyoruz. İşimiz sadece Web site tasarımı yapmak. 

Bizi Arayın 0 850 520 06 99

Bizi Arayın 0 850 520 06 99

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark İkitelli OSB Yıldız Teknopark binası kat:1 No:112 Başakşehir/İSTANBUL
0 850 520 06 99
bilgi@webpaketal.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Webpaketal I SEO I Webmaster

Copyright © 2000-2019 webpaketal.com, Her hakkı saklıdır. Webpaketal Basel Teknoloji Markasıdır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ